Заходи з нагоди Дня працівників культури

 
 
   З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва сьогодні відбулися урочистості, у яких взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач, заступник міського голови Володимир Храновський, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Кудин, голова профспілки працівників культури Лариса Мішечко.
   У районному будинку культури зібралися директори будинків культури та сільських клубів, бібліотекарі, працівники дитячої музичної школи, аматори народного мистецтва району, які своєю творчістю та талантами звеличують нашу Монастирищину. Саме їм були адресовані щирі слова вітанням з професійним святом, адже вони дарують людям радість спілкування з прекрасним, несуть культуру слова і культуру духу до кожного серця, разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличують рідну Україну!
    Усі виступаючі висловлювали сподівання та віру в те, що це свято подарує душевну злагоду, натхнення в роботі й незгасаючий творчий вогник у серцях культпрацівників!
   На завершення привітань за творчі здобутки в галузі  культури, багаторічну сумлінну працю, популяризацію української книги, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята грамотами управління культури і туризму облдержадміністрації, районної ради, районної державної адміністрації, відділу культури і туризму райдержадміністрації були нагороджені кращі працівники культури району.
   Приємним сюрпризом для усіх присутніх став святковий концерт зразкового ансамблю гармоністів Жашківської дитячої музичної школи (керівник – Іван Сухий).
 
 

 


 

Виконавчий апарат районної ради
Повернутись