Заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

   
 
15 листопада 2013 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.
     У своєму вітальному слові голова районної ради Ігор Нестеренко  зазначив: «Жодне свято в Україні не має таких глибоких коренів та таких світлих традицій. Сільське господарство об’єднує працівників сотень професій, об’єднує мільйони людей, які живуть і працюють на землі та всіх, чия доля нерозривно пов’язана з її життєдайною силою. Дякую вам за невтомну працю, за те, що ви є дбайливими господарями своєї землі, невтомними трударями».
    Від щирого серця бажали одвічним господарям – хліборобам, водіям, працівникам току, тваринникам, спеціалістам – міцного здоров’я, щастя добра, наснаги, трудових здобутків та усіх земних благ голова райдержадміністрації Володимир Басанець,  начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олег Пелих, начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро  Балла, Сатанівський сільський голова Євдокія Форостяна, голова районної організації Товариства Червоного  Хреста Таміла Белінська.  
   В рамках урочистих заходів кращих працівників сільського господарства району було нагороджено почесними грамотами Міністерства аграрної політики та промисловості України,  районної ради та районної державної адміністрації.
    Художні колективи району та аматори сцени порадували усіх присутніх своєю концертною програмою.
     Хлібом з нового урожаю - запашною духмяною паляницею,  могли смакувати присутні на святі, яких щедро частували в глядацькій залі.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись