Заходи з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

 
 
 
   17 травня 2013 року у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні керівники клубних закладів району, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.
    Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
    Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, керівник апарату районної державної адміністрації Галина Темченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Куценко.
    Кращим культпрацівникам та майстрам народного мистецтва району за вагомий внесок у розвиток української культури, народної творчості, активну культурно - просвітницьку діяльність вручили грамоти від райдержадміністрації, районної та міської рад.
    За участю творчих колективів району відбувся святковий концерт.
 
 
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись