Запровадження автоматичної щорічної індексації виплат

  Уряд України в рамках продовження пенсійної реформи починає її новий етап, тобто запровадження автоматичної щорічної індексації виплат. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань індексації пенсій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

  "Ми починаємо новий етап у реформі пенсійної системи... В ухваленому законі у 2017 році (щодо підвищення пенсій - ред.), який був підписаний президентом, зазначено, що в 2019 році вперше відбудеться системна індексація пенсій. Не в ручному режимі, як це робили політики, раз на 5-7 років, а кожен рік. Сьогодні фактично буде введено в дію рішення про запровадження такої індексації", - сказав Гройсман.

  Глава уряду наголосив, що зазвичай рівень життя людей вимірюється рівнем життя дітей та пенсіонерів. А між ними є середній клас, який працює, отримує зарплати і сплачує податки. І ці кошти йдуть на підвищення якості життя людей похилого віку.  "Будемо йти далі. Переконаний, що з нашого боку це не перше і не останнє підвищення. Ми можемо його впроваджувати, спираючись на реальний стан економіки. Наше завдання подбати про найбідніших", - сказав Гройсман.

Повернутись