Засідання постійних комісій розпочали свою роботу у підготовці до сесії районної ради

 
 
 
     21 грудня  2016 року депутати Монастирищенської районної ради працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд 12 сесії районної ради.
 
Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян
 
     
     Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, яке розпочав та вів заступник голови комісії Олександр Журавель.  
     В роботі комісії  взяла участь заступник голови районної ради Майя Фариба та чотири  із п’яти членів комісії : Бойко О.М., Жук В.П., Журавель О.В., Орендарчук С.М.
     В ході засідання заслухали та розглянули питання про план роботи районної ради на перше півріччя 2017 року, з якого доповідала керівник секретаріату - завідувач відділу організаційного забезпечення районної ради Наталія Шамрай. Заслухали та обговорили депутатські запити  депутата районної ради Шевчука В.С. стосовно надання інформації з питання про вжиття заходів до відповідальних осіб, які допустили порушення норм оздоровлення дітей в літніх оздоровчих закладах та про призначення Гориня В.С. на посаду директора Монастирищенського КВПП "Мрія" Монастирищенської районної ради Черкаської області. 
     Також заслухали депутатський запит депутата районної ради Жука В.П. стосовно надання платних послуг лікарями стоматологічного відділення Монастирищенської ЦРЛ та за обстеження на апараті УЗД Монастирищенської ЦРЛ.  При активному обговоренні даного питання депутати внесли пропозицію створити комісію для вивчення порушених питань в запиті.  
  Керівник секретаріату - завідувач відділу організаційного забезпечення районної ради Наталія Шамрай ознайомила членів комісії  із проектом порядку  денного 12 сесії  районної ради.
     Секретар постійної комісії Сергій Орендарчук ознайомив усіх присутніх  із планом роботи постійної комісії на перше півріччя 2017 року. 
     У ході роботи депутати узгодили проекти рішень та запропонували винести дані питання на розгляд чергової сесії районної ради. 

Засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції

   Розпочав та вів засідання голова постійної комісії Руслан Плетінка. В роботі комісії взяла участь заступник голови районної ради Майя Фариба. 

       Під час засідання заслухали про продовження строку повноважень народних засідателів Монастирищенського районного суду Черкаської області. Голова постійної комісії ознайомив усіх присутніх із районною програмою "Призовна дільниця на 2017 - 2018 роки" та про затвердження граничної чисельності працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району. 

    Після обговорення зазначених питань, члени постійної комісії узгодили проекти рішень та вирішили винести дані питання на розгляд засідань президії та сесії районної ради. 

 

Засідання постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування

         Відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування, яке вів голова комісії Михайло Возний. 

     В ході роботи комісії взяла участь заступник голови районної ради Майя Фариба та були запрошені сільські голови Тарнавської, Терлицької, Бачкуринської, Зюбриської, Княжекриницької та Шабастівської сільських рад. 

      Начальник відділу Держгеокадастру в районі доповідала з питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. Про затвердження нової редакції Статуту Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства доповідав директор підприємства Анатолій Косянчук. Анатолій Васильович ознайомив усіх присутніх із внесеними змінами в Статуті.

      Голова постійної комісії ознайомив депутатів із планом  роботи  постійної комісії на І півріччя 2017 року.

     Після детального обговорення та узгодження проектів рішень,  члени комісії запропонували винести зазначені питання на розгляд пленарного засідання районної ради.     

 

Засідання постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку, роботи підприємств промисловості, житлово - комунального господарства, інвестицій та підприємництва

     Розпочав та вів засідання  голова постійної комісії Валентин Кадук. В ході роботи засідання взяв участь начальник відділу райдержадміністрації  Юрій Баранюк, який доповідав з питання про Програму економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2017 рік. Члени комісії заслухали про план роботи постійної комісії на І півріччя 2017 року.

     Обговоривши дані проекти рішень, депутати одноголосно вирішили винести їх на розгляд засідання президії та чергової сесії районної ради. 

     Виконавчий апарат районної ради

Повернутись