Засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції

   

 

 

     Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції, яке розпочав та вів голова постійної комісії Руслан Плетінка. В засіданні взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба.

   В ході засідання розглянули питання про хід виконання Програми профілактики злочинності за період 2011 - 2016 років, з якого доповідав начальник Монастирищенського відділення поліції Уманського ВП Володимир Яровий, який проінформував про оперативно - розшукову діяльність установи за 2015 рік.

    В ході розгляду програми виникло багато питань щодо неналежної діяльності місцевого відділення  поліції. Після проведеного активного обговорення даного питання члени постійної комісії рекомендували активізувати роботу щодо попередження профілактики злочинності в районі. 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись