Засідання постійної комісії

 

    20 листопада відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії  з  питань  базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово – комунального господарства, приватизації  та інвестиційної діяльності.
    Проводив засідання голова комісії Володимир Левадський.
   У роботі комісії взяв участь радник голови районної ради із соціально-економічних питань Григорій Бирко.
   Відповідно до порядку денного начальник відділу житлово-комунального господарства Монастирищенської районної державної адміністрації Юрій Баранюк звітував про хід виконання районної  Програми  розвитку зовнішнього освітлення населених пунктів в Монастирищенському районі на 2010 – 2015 роки.
    В обговоренні зазначеного питання було наголошено, що за 3 роки встановлено 199,6 км  ліній електроосвітлення (33,5% від передбачених програмою) та 499 світильників (19,7% від передбачених програмою). Окрім сказаного, Юрій Миколайович доповів про стан  підготовки комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період  2012-2013 років.
     Депутати постійної комісії провели активне обговорення питання про хід будівництва водогонів у населених пунктах району,  розрахунок потужностей щодо забезпечення  населення питною водою та дотримання порядку регулювання забудови територій у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», про яке інформував присутніх начальник  відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Сергій Шудра.
   З усіх питань порядку денного було прийнято відповідні рекомендації та висновки.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
 

 

 

 

Повернутись