Заступник голови районної ради побувала з виїзним прийомом у селі Дібрівка

 
 
 
   Одним із дієвих інструментів щодо вивчення та вирішення проблем жителів Монастирищини є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради. Відповідно до затвердженого графіку сьогодні, 17 травня, заступник голови районної ради Майя Фариба провела виїзний прийом громадян у приміщенні Дібрівської сільської ради.
   По приїзду Майя Миколаївна зустрілася з сільським головою Анатолієм Олександровичем Ковалем, колективом виконавчого апарату сільської ради та активом громади. Метою зустрічі було прагнення по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.
   Серед питань, з якими міс­цеві люди зверталися на особис­тий прийом до заступника голови районної ради М.М.Фариби було питання цінової політики на молоко. У зв’язку із відсутністю можливості працевлаштування підсобне тваринництво на даний час є основним джерелом доходу сільських родин, проте останнім часом загострилася проблема з реалізацією молока, оскільки знову знизилася ціна на його приймання. 
Дане питання розглянуто та взято під особистий контроль Майї Миколаївни.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись