Заступник голови районної ради взяла участь у нараді керівників освітніх закладів району

 

    Сьогодні відбулася нарада керівників освітніх закладів району, в якій взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала, завідувач комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради»  Неля Залозна. 

  Розпочала нараду Тетяна Ганжала, ознайомивши усіх присутніх із результатами перевірки з охорони праці в закладах освіти району.

    Завідувач РМК,  Неля Залозна, інформувала з питання про організацію роботи КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради».

 Про проведення районної та участь в обласній виставці передового педагогічного досвіду та про підготовку до проведення ЗНО та ДПА в 2017 - 2018 н.р. ознайомила методист  РМК Інна Костриця

  Далі перейшли до детального розгляду питання про проект Державного стандарту початкової загальної освіти. Методист РМК Наталія Свердлик доповідала з питання про профілактику залучення учнівської молоді до небезпечних квестів.

  На завершення детально ознайомились з  питанням про курси підвищення кваліфікації  педпрацівників  району в 2017-2018 навчальному році.

 

Повернутись