Заступник голови районної ради взяла участь у нараді керівників ЗЗСО

   Вчора,  26 вересня 2018 року,  д відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти, в якій взяли участь заступник головирайонної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації  Руслан Терещук , працівники відділу освіти райдержадміністрації,  директори навчальних закладів району.

      На нараді були присутні  Павло Бондаренко , отаман полку ім. І.Богуна, Валерій Мельничук , голова громадської організації «Гарт», Сергій Павлученко заступник директора з НВР професійного ліцею, які звернулися до керівників ЗЗСО з пропозицією взяти участь у районному святі, присвяченому Дню українського козацтва, Дню захисника України.

      2018-2019 навчальний рік – початок роботи закладів загальної середньої освіти в  умовах  Нової української школи. Тому і порядок денний роботи наради був насиченим.

     Про  підготовку ЗЗСО району до роботи в осінньо-зимовий період та  стан матеріально-технічного забезпечення закладів  для роботи в умовах НУШ  виступила начальник відділу освіти Тетяна  Ганжала.

    Методист  РМК Наталія  Свердлик  ознайомила керівників закладів освіти з  орієнтовним календарним плануванням уроків  першого класу  в умовах роботи НУШ та підвела підсумки оздоровчої кампанії 2018 року.

    Про організацію проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» та курсову перепідготовку педпрацівників району повідомила завідувач РМК Неля  Залозна.

   Методист  РМК Інна Костриця підвела підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та ознайомила з організацією проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних  предметів. А з  графіком та умовами   проведення районної спартакіади школярів у 2018-2019 навчальному році ознайомила всіх присутніх  методист  РМК Тетяна Гуцал .

  З питання про  проведенням учнівських та фахових конкурсів  у новому навчальному році присутніх доповідали  методисти РМК Тетяна Казміренко і Вікторія Куролап .

    На завершення роботи колективно було обговорено організацію проведення шкільних та районного святкування Дня працівників освіти.

                                                                                   Виконавчий апарат районної ради

Повернутись