Заступник голови районної ради взяла участь у нараді-семінарі

 
 
 
   Сьогодні відбулась нарада-семінар для секретарів сільських та селищної рад Монастирищини, у якій взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба та керівник апарату районної державної адміністрації Галина Темченко.
  У рамках розгляду питань порядку денного учасники наради ознайомилися із порядком реєстрації речових прав на нерухоме майно, про що інформував заступник начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Василь Бріт. Лідія Грабова, головний спеціаліст Монастирищенського сектору ДМС України  в Черкаській області розповіла про зміни в законодавстві стосовно реєстрації фізичних осіб.
  Про вчинення нотаріальних дій посадовими особами сільських, селищної рад у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві розповіла учасникам наради приватний нотаріус в Монастирищенському районі Марина Горбунова.
  Наступне питання порядку денного – про запровадження програмного комплексу ведення погосподарського обліку у місцевих радах району було висвітлене у виступі начальник районного сектору статистики Антоніни Степовенко. 
  Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Оксана Шевчук інформувала присутніх про спільну роботу виконкомів місцевих рад та архівного сектору з питань ведення  діловодства та архівної справи, а начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Любов Кузьменко ознайомила секретарів рад із порядком ведення діловодства в органах місцевого самоврядування в частині дотримання вимог до створення документів.
  У ході наради-семінару Ольга  Поліщук, завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, розповіла про підсумки роботи зі зверненнями громадян в 2015 році та завдання на  2016 рік, а про поліпшення інформування громадськості з питань діяльності виконавчих комітетів місцевих рад - Світлана Семененко, начальник відділу з питань регіональної та  інформаційної  політики, зв’язків із засобами масової інформації апарату РДА.
  З-поміж іншого було розглянуто організаційні питання діяльності виконавчих комітетів місцевих рад району, на чому зупинилися начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Олександр Полонський, завідуюча сектором контролю апарату райдержадміністрації Галина Дзюба.
  Виступаючі надали відповіді на питання, які турбували учасників семінару-наради.
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись