Заступник голови районної ради взяла участь у проведенні колегії Монастирищенської райдержадміністрації

 

   Сьогодні, 26 січня, відбулося засідання колегії Монастирищенської райдержадміністрації, в якій взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голови  місцевих рад району, керівники та начальники відділів та управлінь райдержадміністрації. 

  Засідання  розпочав та вів голова райдержадміністрації Олег Недогода. 

  На порядок деннний було винесено 5 питань.

     Головний спеціаліст - юрисконсульт апарату РДА Ольга Поліщук інформувала з питання про роботу органів виконавчої влади району щодо реалізації вимог чинного законодавства з питань звернень громадян. 

      Начальник сектору організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходам цивільного захисту в Монастирищенському районі Управління ДСНС України в Черкаській області Сергій Говрас детально ознайомив з питання про дотримання пожежної безпеки в районі та профілактику нещасних випадків на льоду і воді. 

 Потім перед присутніми виступила завідувач архівного сектору райдержадміністрації Оксана Шевчук та ознайомила з питання про збереження архівних документів в районі.

     Про проект районної Програми "Територіальна оборона на 2018 - 2022 роки"  та про проект районної Програми "Забезпечення функціонування та розвитку мобілізаційної готовності та мобілізації, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності підшефної військової частини Національної гвардії України 3061 на 2018 - 2020 роки" ознайомив Олег Семененко, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органми, оборонної, режимно - секторної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

        Після колегії відбулася робоча нарада з головами місцевих рад району. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись