Заступник голови районної ради взяла участь у засіданні колегії відділу освіти РДА

Картинки по запросу відбулася колегія відділу освіти 

 

   Вчора, 1 листопада, заступник голови районної ради Майя Фариба взяла участь у засіданні колегії відділу освіти Монастирищенської райдержадміністрації, яку розпочав начальник відділу освіти Тетяна Ганжала, ознайомивши усіх присутніх з змінами районної системи освіти в контексті нового Закону України " Про освіту".  

    В ході засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, директори закладів освіти нашого району.    

   Розглянули та обговорили питання « Про  стан охоплення навчанням дітей та підлітків в освітніх закладах району» , питання щодо стану організації інклюзивної освіти в районі та змін у законодавстві щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на доступ до якісної освіти. Значного обговорення зазнало питання про нормативно-правове регулювання та механізм ведення  обліку дітей шкільного віку. 

Під час засідання детально розгялнули  Постанову  Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»  .

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись