Заступник голови районної ради взяла участь у звітних зборах територіального центру

 

Картинки по запросу звітні збори

   Сьогодні  заступник голови районної ради Майя Фариба взяла участь  у звітних зборах територіального центру, яке розпочала та вела  директор територіального центру Ірина Володимирівна Мариніна. 

   Усі присутні заслухали звіти про роботу відділень соціальної допомоги вдома, денного перебування, стаціонарного догляду та доповідь про роботу з охорони праці за 10 місяців роботи установи. 

    Ірина Володимирівна проінформувала усіх присутніх, про те, що протягом звітного періоду відділеннями теритоірального центру виявлено 1126 осіб з числа громадян похилого віку та інвалідів, з них  981-й особі (87%) терцентром надано соцпослуг.

   Директор територіального центру зазначила, що у звітному періоді 15 соціальних працівників забезпечені велосипедами. Силами соціальних робітників було зібрано 3,2 т картоплі для потреб людей похилого віку, які проживають у відділеннні стаціонарного догляду с. Лукашівка,  де передбачене 4-разове збалансоване харчування. 

   Ірина Мариніна відзвітувалася за використанні кошти, які були витрачені на проведення капітального ремонту ванної кімнати та туалетів, а саме: змонтованні підвісні стелі, стіни та підлога обкладені  плиткою, замінено 3 дверей, встановлено 3 витяжки, 2 унітази, 2 умивальники, 2 піддонна для потреб людей, які частково не здатні до самообслуговування та 1 піддон для лежачих людей, замінено електропроводку, труби водопостачання та водовідведення. Також у 2017 році було закуплено 10 ліжок, 20 матраців, 10 тумбочок,  відремонтована водонапірна башта та зроблений капітальний ремонт пральні. 

  У своєму виступі директор зазначила, що у відділенні соціально - побутової адаптації людей похилого віку діють різноманітні гуртки та протягом звітного періоду відбувалися екскурсії в історичні місця  за межі району.

 Ірина Володимирівна подякувала депутатському корпусу Монастирищенської районної ради, меценатам, а саме: СФГ "Світоч", СФГ "Музиченко", СФГ "Ядвіга", СФГ "Любава", СФГ "Обрій", ПП "Лювайс", СФГ "Гора", СФГ "Степанович Агро", Галині  Чорноконь за надання фінансової допомоги у вирішенні нагальних проблем. Також директор територіального центру подякувала учням Копіюватської сільської школи, які другий рік поспіль проводять захід "Милосердя" щодо збору продуктів харчування для підопічних відділення стаціонарного догляду і учням школи "Обдарованість"  за проведенний концерт для людей похилого віку будинку пристарілих.  Ірина Мариніна виявила вдячність за проведення масових святкових заходів ансамблям "Оберіг", "Надія", "Калинонька", "Криниця" та квартету Любомських.

Виконавчий апарат районної ради

    

 

 

Повернутись