Заступник голови районної ради взяла участь у звітному концерті дитячої музичної школи

    Сьогодні в актовій залі Монастирищенської дитячої музичної школи відбувся звітний концерт - найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків та викладачів. 

     Захід зібрав у актовій залі велику кількість шанувальників та прихильників талантів юних монастирищан, а вони в свою чергу, не розчарували глядачів, подарувавши їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва.

   Музична школа вже багато років має свої традиції, щільно розписаний календар подій, які міцно увійшли в  практику її діяльності і є яскравими сторінками шкільного життя. Діти музичної школи - талановиті артисти та яскраві особистості. І вони прекрасно розуміють, що щоденний мистецький труд  залишається в музичних класах, а сценічне виконання є доволі складним процесом. 

    Концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах музичної школи, та з усіма музичними колективами. Їх виступи не залишили байдужимии жодного глядача.

   Під час звітного концерту дитячої музичної школи  була присутня заступник голови районної ради Майя Фариба.  

    Без перебільшення, цей звітний концерт можна назвати сузір’ям юних талантів Монастирищини. 

Повернутись