Затверджений перелік відібраних бібліотек для поповнення бібліотечних фондів

 

  Український інститут книги на підставі пропозицій структурних підрозділів з питань культури обласних та Київської міської державних адміністрацій сформував і затвердив перелік 603 бібліотек, що отримають безкоштовно книги  для поповнення своїх фондів у 2020 році.

Радіємо разом з громадою, що серед 15,5 тисяч публічних бібліотек України у список із 603 бібліотек ввійшла і Монастирищенська центральна районна бібліотека. Цьому передувала велика клопітка робота. Ми доклали немало зусиль, щоб наша бібліотека потрапила в цей список. На адресу бібліотеки був надісланий лист від Начальника відділу підтримки книговидання Українського інституту книги Міністерства культури України Юрія Марченко, де розкривались завдання, умови та анкети для бібліотеки, які потрібно було виконати, щоб мати можливість отримувати безкоштовно книги для поповнення своїх фондів. Директором бібліотеки було підготовлено та сформовано пакет документів, в якому була висвітлена діяльність бібліотеки за останніх три роки. На думку керівництва Українського інституту книги наша бібліотека виконала всі завдання та відповідає цілому ряду критеріїв, які були необхідними для відбору. Метою цього є цільове книговидання, яке повинно стати постійним джерелом поточного комплектування районних і сільських книгозбірень. Адже виконувати свої функції публічні бібліотеки можуть лише за умов стабільного поповнення бібліотечних зібрань новими виданнями, що дозволяє підтримувати їх актуальність та інформативність.

Тож вітаємо всіх наших членів громади та користувачів книгозбірні, які невдовзі будуть мати можливість читати нову сучасну літературу!

Для інформації. Український інститут книги — державна установа при Міністерстві культури України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном. 

Повернутись