Жителі с Івахни відзначали День села

 

     Нещодавно відбулося День села в с. Івахни Монастирищенського району, в святкуванні якого  взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода.  Запрошений був також місцевий священник Володимир. 

     Розпочалося святкування з виставки картин з бісеру та соломки Шевчук Ірини. По завершенню виставки для всіх бажаючих був проведений майстер - клас по виготовленню картин з стрічок та різноманітних оберегів. 

     До всіх жителів з вітальним словом  звернулася сільський голова Лідія Середюк.

   Голова районної ради Микола Орендарчук також привітав жителів населеного пункту з святом, побажавши миру, здоров’я, благополуччя, достатку, а також у своєму виступі зазначив, що 10 серпня на черговій сесії Монастирищенської районної ради, депутати підтримали рішення про створення на базі сільського фельдшерсько - акушерського пункту с . Івахни підрозділ комунального закладу "Монастирищенський районний центр первинної медико - санітарної допомоги" з 01 вересня 2017 року та надати в користування на умовах позички автомобіль ВАЗ 2106.

   Працівники  СБК представили чудову святкову концертну програму. Був проведений конкурс "Пан Вареник", для проведення якого були залучені усі бажаючі господині села, які приготували вареники різноманітних форм та з  усілякими видами начинок. Також для всіх бажаючих дівчат провели  конкурс "Коса - дівоча краса". На завершення конкурсів усіх перможці отримали невеличкі подарунки.

     На завершення свята пригощали смачною ухою, а для дітлахів працювали атракціони та були різноманітні солодощі. 

     Після проведення урочистої частини свята, ще дового лунала музика та дитячий сміх. 

Виконавчий апарат районної ради

     

   

Повернутись