Зі святом останнього дзвоника 2020

На изображении может находиться: цветок

 

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки !

Вітаю вас зі святом останнього дзвоника, яке символізує закінчення навчального року. Для кожного з вас він має своє особливе значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік і починають свій шлях у доросле життя.
Низький уклін вам, дорогі освітяни, за Вашу невтомну щоденну працю , терпіння та віру, за досвід і людське тепло.
Глибоко вдячний і батькам ! Ви вклали у дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Нехай же ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги. Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у ваших родинах.
Дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Монастирищині, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави – це ви. Тому бажаю вам здоров’я і добра, удачі і натхнення. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

 

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ
ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ        М.ОРЕНДАРЧУК

Повернутись