Зі Святом останнього дзвоника!

 

 Шановні учні, вчителі, випускники! 

 
  Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників цей день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. У вас ще все попереду: злети й падіння, радощі та розчарування, перемоги й поразки… Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!
    Не бійтеся труднощів. Будьте чесними й працьовитими. Живіть змістовно й цікаво – заради себе, своїх майбутніх дітей, заради Батьківщини. Пам’ятайте, Україні потрібні ваш талант, інтелект, працьовиті руки, ваша синівська любов. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму й невичерпної енергії! У добру путь!
    Молодшим школярам бажаю гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися за парти й далі опановувати науки. Висловлюю щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям.
     Щасти вам у всьому! Зичу всім здоров’я, щастя, успіхів, миру і добра. 
 
 
З повагою
 
Голова районної ради                                             М.О.Орендарчук
Повернутись