Зі Святом Водохреща!

 
 
 
Шановні жителі Монастирищини!
 
 
   Сьогодні, 19 січня, християни відзначають останнє велике свято новорічно-різдвяного циклу - Водохреще, Йордана або Хрещення Господнє. 
   За євангелійськими розповідями Ісус у віці 30 років на річці Йордан прийняв хрещення від Івана Хрестителя. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордані, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує й кожного з нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.
   То ж прийміть мої щирі вітання зі Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом! Цей день символізує очищення від усього нещирого і недоброго, служить джерелом світлої радості, зміцнює нашу віру в добро.
   Я бажаю вам навіть у найскладніших життєвих ситуаціях не падати духом, сповідувати Божі заповіді, вміти співчувати, бути справедливими, вірними своїм переконанням, служити миру й добру.
    Нехай поруч з вами завжди будуть тільки щирі люди, готові наповнити світлом, теплом і радістю ваше життя!Міцного здоровя, злагоди, добра та сімейного затишку вам і вашим родинам!
 
 
З повагою
Голова районної ради                          М.О.Орендарчук                
Повернутись