Знову відбулося засідання позачегової районної комісії ТЕБ і НС

На изображении может находиться: в помещении
 
    Сьогодні відбулось позачергове засідання районної комісії ТЕБ і НС, в ході роботи якого взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба, члени комісії з питань ТЕБ та НС, члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короно вірусом COVID-19.
З метою запобігання поширення захворювання на території Черкаської області спричинену коронавірусом 2019-пСоУ протоколом засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій класифікували, як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня (код 20711 - надзвичайна ситуація пов’язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей).

За результатами засідання прийнято ряд заходів для регуляції питань щодо запобігання коронавірусу на території Монастирищенського району, зокрема, вирішили:

1. Перевести ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Монастирищенського району в режим діяльності у надзвичайній ситуації.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастирищенської районної ради, комунальному некомерційному підприємству «Монастирищенська центральна районна лікарня» Монастирищенської районної ради:

2.1. обмежити на період карантину доступ відвідувачів поліклінік, лікувальних закладів;

2.2. ввести в дію алгоритм запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню COVID-19 в Україні, схвалений Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року.

3.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації,територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району, фінансовому управління райдержадміністрації:

3.1. в разі необхідності організувати підвезення працівників соціальної сфери до робочих місць та забезпечити їх засобами індивідуального захисту;

3.2. розглянути питання щодо виділення додаткових коштів для фінансування заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, у тому числі на виплату премій, стимулюючих виплат за складність, напруженість у роботі працівникам соціальної сфери, які безпосередньо надають послуги вдома громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим, що перебувають у складних життєвих обставинах.

3.3. забезпечити, на період карантину, переведення стаціонарного відділення територіального центру, на режим роботи працівників, який відповідає вимогам карантину: позмінно, не покидаючи території установи, та передбачити видатки на їх харчування;

3.4.доплати працівникам, які будуть задіяні в обслуговуванні підопічних, здійснювати відповідно до підпункту 2 пункту 5 прикінцевих положень Закону України від 17.03.2020 № 530-ІХ „ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України,спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID - 19)“.

4. Суб’єктам господарювання:

4.1. в торговельних приміщеннях забезпечити доступ до товарів роздрібної торгівлі та реалізацію виключно продуктів харчування, пального, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів зв’язку;

4.2.всі продукти харчування повинні мати індивідуальну упаковку;

4.3 забезпечити контроль за дотриманням обмежень щодо перебування відвідувачів в торговельних приміщеннях із розрахунку: 1 особа на 10 м.кв. торгових площ;

4.4. забезпечити в торговельних приміщеннях нанесення розмітки на підлозі біля кас для обмеження дистанції між відвідувачами у чергах не ближче 1,5 м;

4.5 рекомендувати торгівельним мережам запровадити практику реалізації харчових продуктів в чітко визначений час –з 8.00 до 9.00 виключно для людей віком від 65 років.

4.6. в торгівельних приміщеннях при вході забезпечити постійну дезінфекцію вхідних дверей та рук покупців.

 
 
 
 

Повернутись