Зустріч з представником Корпусу Миру США в Летичівському ЗЗСО

За ініціативи директора  Летичівського ЗЗСО Дмитра Балли,  вчора, в приміщенні школи відбулась зустріч з представником Корпусу Миру  США в Україні, керівником проекту «Розвиток молоді» Наталією Биковою.

  На зустрічі були присутні адміністрація закладу, педагог-організатор, вчитель англійської мови, сільський бібліотекар.

   В діловій бесіді обговорено питання щодо залучення волонтера Корпусу Миру США в Україні до роботи в нашому  закладі.Це надзвичайно гарна можливість для наших учнів, педагогів, громади села дізнатися про особливості англійської мови, познайомитися з їх традиціями та культурою, а для нашого гостя – ознайомитися з нашим життям та побутом, поспілкуватися українською мовою. Вчителі та учні, які прагнуть покращити свої знання з іноземної мови, матимуть для цього гарну можливість.

   Окрім цього, заклад долучається до проекту  «Молодіжний розвиток», метою якого є краща підготовка дітей до участі в соціальному та економічному житті України через залучення до проектів і заходів, спрямованих на запобігання зловживанню алкоголем, палінню, вживанню наркотиків та розповсюдженню ВІЛ, а також виховання активної громадянської позиції.

  Роботу розпочато. Очікуємо на волонтера  в жовтні 2019 року.

За даними Летичівського ЗЗСО 

 

 

 

 

 

 

Повернутись