Звернення депутатів Монастирищенської районної ради до жителів Монастирищенського району

Шановні монастирищани!

      31 березня  2019 року  в Україні  відбудуться чергові  вибориПрезидента України.  Враховуючи величезну значимість прийдешніх виборів для подальшого розвитку нашого суспільства, а можливо, навіть для існування самої незалежної Української Держави, ми, депутати Монастирищенської районної ради   звертаємося до всіх, кому належить виборче право, обов’язково взяти участь у виборах, продемонструвавши таким чином готовність  до особистої   відповідальності  за  майбутнє  нашої  держави.     

         Водночас нагадуємо, що нашим завданням є зробити добре усвідомлений вибір, показавши себе зрілими громадянами. Не беручи участі у виборах,  чи недбало та легковажно віддаючи свій голос, ми не робимо позитивного внеску в подальший розвиток і утвердження української державності, а також знецінюємо жертву цілих поколінь наших волелюбних предків, які століттями мріяли і виборювали право бути господарями на власній землі.

          Ми не маємо права через ігнорування чи занедбання свого виборчого обов’язку нівелювати зусилля героїв сучасності – наших воїнів, які самовіддано захищають Україну  на Сході. Задумаймося, яку національну і державну спадщину ми зготуємо прийдешнім поколінням, якщо сьогодні проявимо  безвідповідальність у своїх рішеннях і діях.

          Будучи сьогодні свідками брудних передвиборчих технологій з боку окремих кандидатів, ми звертаємося до всіх жителів району не  піддаватися на будь-які провокації, не продавати свій голос, не порушувати порядок голосування, а свідомо прийти у день голосування на свою виборчу дільницю і  проголосувати за кандидата, якому довіряєте.

      Ми звертаємося до всіх членів дільничних виборчих комісій району з проханням чесно і добросовісно виконати свої обов’язки, забезпечити законність і порядок голосування на виборчих дільницях, чесно підвести підсумки голосування і цим самим захистити волевиявлення  виборців.

      Сьогодні перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але  ми віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення демократії у  нашій державі.Слава Україні!

 

За дорученням депутатів

Голова                                                                                       М.ОРЕНДАРЧУК

 

 

                                                                                       Прийнято

                                                                                       на 33-ій сесії  районної ради

                                                                                       21 березня  2019 року

        

Повернутись