Звернення депутатів Монастирищенської районної ради

Звернення
депутатів Монастирищенської районної ради Черкаської області
до Президента України В.Ф.Януковича, Верховної  Ради України, працівників правоохоронних органів
та жителів Монастирищенського району
 
   Стаття 3 Конституції України зазначає: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
    Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави».
    Трагічні події, які сталися на вул. Грушевського в м. Києві 21-22 січня 2014 року, численні побиття мирних громадян впродовж періоду загострення політичного конфлікту, що передувало цьому, викликають глибоке занепокоєння у всіх свідомих членів громадянського суспільства України. Саме тому ми, депутати Монастирищенської районної ради, звертаємося до Вас, Вікторе Федоровичу, як до гаранта державного суверенітету, територіальної цілісності, додержання Конституції України, прав і свобод  людини і громадянина з єдиною вимогою: негайно припинити кровопролиття, в якому гинуть мирні люди, знайти механізм справжнього діалогу між сторонами конфлікту та зробити конкретні кроки до мирного розв’язання проблем, що його спричинили.
   Ми просимо Вас застосувати всі можливості, аби не допустити втягування правоохоронних органів в силове розв’язання  політичного конфлікту та не допустити введення надзвичайного стану в країні.
    Ми закликаємо Вас взяти на себе персональну відповідальність за наслідки політичної кризи, що була спровокована прийняттям Верховною Радою України законів від 16 січня 2014 року та діями правоохоронних органів, і припинити будь-яке насильство.
Звертаємося до працівників правоохоронних органів та силових структур: ви присягали на вірність народу України і ваше завдання – гарантувати мир та спокій в державі, забезпечувати  громадський порядок та безпеку громадян України. Натомість ви стали інструментарієм в нікому не потрібній війні.
    Схаменімося! Суспільство наближається до тієї  межі, за якою -  довготривала громадянська війна!
 
                   Шановні жителі Монастирищенського району!
 Просимо вас підтримати дане звернення депутатів Монастирищенської районної ради, обговорити його в своїх трудових колективах та висловити свою думку на сторінках районної газети «Зоря».
 
Депутати Монастирищенської районної ради:
 
1.Нестеренко І.І.
2.Орендарчук С.М.
3.Чуйко В.П.
4.Крохмальний С.П.
5.Обнявко О.А.
6.Фещенко В.О.
7.Гринь Л.Д.
8.Куролап І.С.
9.Шатайло Ю.Г.
10.Манько В.П.
11.Сиротюк М.А.
12. Абрасімов В.В.
13. Балла О.М.
14. Гончар Л.М.
15. Шамрай Н.С.
16. Григораш В.І.
17. Герасименко Л.Ф.
18. Маринкевич П.В.
19. Лозовий В.М.
20. Мельник К.М.
21. Хліманко Г.М.
22. Нідзельський В.В.
23. Опалінський В.А.
24. Дудник А.М.
25. Журавель О.В.
26. Ковальська О.М.
27. Котляров А.Л.
28. Поліщук П.П.
29. Полонський П.І.
30. Пономаренко Т.С.
31. Пущик Г.В.
32. Семененко О.Л.
33. Синиця О.М.
34. Плевако С.Г.
35. Дахно В.П.

 

Повернутись