Звернення голови райдержадміністрації Олега Недогоди та заступника голови районної ради Тараса Пачесюка до жителів Монастирищини

 
 
    Сьогодні Україна перебуває у стані неоголошеної війни. Події, які відбуваються на Сході, є тривожними для всієї країни. Частина української території захоплена окупантами. Щодня стаємо свідками, як гинуть наші співвітчизники. Ситуація, що склалася, потребує оперативних, чітких і злагоджених дій.
    На жаль, становище, в якому опинилася українська армія за часи незалежності держави, непросте. Перебуваючи на передовій, солдати не завжди забезпечені навіть необхідними засобами захисту, які здатні врятувати від куль і зберегти життя. Не зважаючи на складні умови, військові продовжують вести самовіддану боротьбу за вільне майбутнє, європейський вибір, соборність українських земель.
  «Відлуння» війни відчутно і на Монастирищині. Наші сини та чоловіки покидають домівки заради досягнення миру та спокою, збереження державного кордону України. Жителі району зібрали і продовжують збирати чималі кошти і матеріальні ресурси на підтримку земляків, які виконують свій військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Щиро вдячні кожному, хто не залишився осторонь подій, що відбуваються.     Але акції по збору допомоги для наших військових, що проводяться волонтерами Народної ради, активістами району, за підтримки райдержадміністрації та районної ради не є одноразовими. Тому закликаємо юридичних і фізичних осіб, усіх небайдужих монастирищан не залишатись осторонь і допомагати армії вистояти перед ворогом і здобути перемогу. З цією метою волонтери проводять збір теплих речей, а саме: теплих спортивних шапок, рукавиць, чобіт теплих і гумових, термобілизни, дощовиків, матраців, ковдр, бушлатів і теплих шкарпеток.

   Просимо проявити завжди властиву монастирищанам доброту і людяність до тих, хто захищає нашу землю, хто віддає заради мирного майбутнього найцінніше – здоров’я і навіть життя. Адже ті, хто відчув увесь біль війни та пережив страшні дні на передовій, варті набагато більшого. Щоб війна не прийшла на нашу землю, маємо спинити ворога на Сході. Давайте будемо більш активними, адже всі ми разом – нездоланна сила!
  Шановні земляки! Звертаємося до вас з проханням максимально долучитися до підтримки земляків, які відправилися на східні терени України. Наша підтримка – це запорука успішного проведення АТО.
Благодійний рахунок: 26007051513506 в ПАТ КБ «ПриватБанк» Черкаська філія, МФО 354347, ЄДРПОУ 39148298, призначення: благодійний внесок.
 Пункт збору допомоги: м.Монастирище, вул.Леніна, 121, адмінприміщення районної ради №1. Телефони відповідальних: 067 665 63 19, 097 487 02 08.
   Звіти про надання допомоги жителями району і про використання коштів та наданої допомоги буде оприлюднюватися на сторінках районної газети «Зоря».
   Бажаємо всім єднання, миру і Божої ласки.
    Слава Україні!
 
Голова районної                                                 Заступник голови
державної адміністрації                                     районної ради
О.Ф.Недогода                                                      Т.Г.Пачесюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись