Звернення голови районної ради з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!

  20  лютого наша держава відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. 

  Найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району,  йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Вони – Герої, бо герой – це той, хто не шкодує себе заради інших. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і тими, хто утворив Небесну Сотню та спостерігає за нами з небес. Дуже хочеться  вірити, що їх смерті не були марними, що ціною їхнього життя стане краще Україна.        Знаємо, що український народ після Революції Гідності став іншим і вже ніколи не буде терпіти неправди та несправедливості.
   Тож , давайте, згадаємо і вшануємо сьогодні Героїв Небесної Сотні. Вічна їм пам’ять, вічна шанам їхнім сім’ям та близьким, миру і процвітання нашій державі.
    Слава Україні ! Героям Слава!

 

З повагою

Голова районної ради                                            М.Орендарчук

 
Повернутись