Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам яті та скорботи

Шановні жителі району!

  22 червня 1941 року розпочався один із найтяжчих і скорботних періодів в історії України, коли фашистські окупанти віроломно напали на нашу землю. 

         Все, що пов’язане з Другою світовою війною, навіки викарбовано в історичній та генетичній пам’яті українського народу, тому ми згадуємо людей, які у воєнні роки виявили мужність і відвагу у битві з ворогом. Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань. 

        Жорстокі випробування, нелюдські страждання, численні жертви, скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Кожна українська родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у руйнівний вир війни.

         Минуло кілька десятиліть, та сьогодні нам знову довелося відчути смертельний подих війни. На Сході України ведуться бойові дії, гинуть люди. Український народ, як і 78 років тому, став воєдино у боротьбі з терористами, аби захистити право вільно жити на своїй землі. 

         Перемога у Другій світовій війні додає впевненості у тому, що ми з гідністю пройдемо суворі випробування й тепер. 

         Світла пам'ять усім загиблим за свободу України в роки Другою світовою війною і в наш час.

          А всім жителям району бажаю міцного здоров'я, злагоди в родинах та мирного неба над головою.

 

З повагою

Голова районної ради                                                           М.О.Орендарчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись