Звернення голови районної ради з нагоди Дня партизанської слави

Шановні жителі Монастирищини !
Дорогі ветерани!
Сьогодні ми з вдячністю вшановуємо тих, хто в роки Другої світової війни став до бою з фашистськими окупантами, тих, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Серед них були і наші земляки. Це справжні герої, які відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму.
В День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про їх силу духу, патріотизм, який передається до їх нащадків.
Сьогоднi, коли вiйськовa агресія нa сходi кpaїни зaтьмapилa нaше небо, кpaщi сини i доньки українського нapоду, нащадки партизанського pуху, знову, зi збpоєю в pукaх, захищають деpжaвнi коpдони, відстоюють омpiяну поколiннями свободу Укpaїнської деpжaви.
Героїчні подвиги українців всіх поколінь задля наближення та збереження миру дають впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом.
Тож низько вклонімось нашим визволителям! Вшануймо тих, хто не дожив до наших днів, і тих, хто через усе життя несе біль від ран, від гірких спогадів про труднощі партизанських стежок, від втрати батьків, дітей, бойових побратимів.
Щирі слова шани та безмежна подяка захисникам сьогодення , що повернулися з війни, та тим, хто ще досі зі зброєю в руках відстоює мир і свободу держави на передовій.
Слава Україні! Слава її Героям!
На изображении может находиться: цветок и текст
 
 
 
 
Повернутись