Звернення голови районної ради з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

      Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

       Це свято українського народовладдя, яке зазнало потужного удару коли Україна  понад 300 років  перебувала  у складі Російської імперії, а потім 70 років під  більшовицьким пануванням . Кріпацтво, голодомори, репресії, – все було спрямовано на придушення й винищення в українців  ініціативи та активності. Тож нині українцям доводиться знову вчитися самоврядуванню, вчитися самостійно ухвалювати рішення і бути за них відповідальними.

      День місцевого самоврядування як професійне свято засвідчує високу  роль, яку виконують органи публічної влади в житті окремої громади, району, області, всієї держави. Це свято – знак шани і поваги до людей, котрі представляють і відстоюють інтереси своїх виборців у радах різних рівнів. Знак поваги до посадових осіб місцевого самоврядування, які забезпечують своєю працею здійснення радами своїх повноважень.

       Сьогодні органи місцевого самоврядування реально втілюють в життя принципи і повноваження влади на місцях, бачать її сильні і слабкі сторони, розуміють свою відповідальність і основне призначення. Звичайно, невирішених проблем в наших територіальних громадах було б набагато менше, якби більше самодостатності і прав мали наші ради.

       Щирої вдячності і поваги за невтомну працю заслуговують усі посадові особи місцевого самоврядування та депутати. Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно турбуються про подальший добробут. Вони сумлінно виконують свої депутатські і службові обов'язки, по-справжньому піклуючись про відродження села, передусім збереження і розвиток соціальної інфраструктури. .У цей  день слова подяки хочеться сказати депутатам Черкаської обласної ради – А.Сегеді, Л.Онищак, С.Легойді,  які відстоюють інтереси району на обласному рівні, дбають про розвиток сільських територій, народному депутату України А.Яценку за підтримку громади району.

      Із вдячністю хочеться відмітити працю всіх депутатів районної ради, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності. Подякувати колегам  за підтримку  спільних ідей, за те, що з початку скликання депутатський корпус  працює як одна команда однодумців здатних приймати рішення на благо не тільки одного населеного пункту, а в інтересах всієї територіальної громади району. Особливо хочеться відмітити активну депутатську діяльність М.Возного, М.Драча,  П.Гори, В.Жука, О.Ковальської, А.Онищук, С.Орендарчука, Р.Плетінки,  М.Трохимчука,  Ю.Шатайла, В.Шковири та інших.

      Органи місцевого самоврядування Монастирищини докладають немало зусиль, аби забезпечити оптимальний рівень соціального розвитку підпорядкованих громад. Впевнений, що основний тягар повсякденних турбот лягає на плечі сільських та селищного голів, які повинні нести повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадами, але завдяки своїй компетентності, мудрості, відповідальності більшість з них не чекають вказівок, а успішно працюють над вирішенням актуальних питань життєдіяльності підвідомчих територій.

    Добрі і теплі слова хочеться сказати на адресу усіх голів територіальних громад району, а особливо Л. Журавель ( с.Лукашівка і Тарасівка),     О.Безштанька (с.Княжа Криниця), Сивачук Г.Ф.( с.Долинка), Л.Середюк (с.Івахни), Г.Паламарчука (с.Зарубинці), Т.Тарасюк ( с.Леськове і Матвіїха),  С.Іщука(с. Коритня), Є.Форостяної ( с.Сатанівка),       В.Семененка (с.Сарни),    І.Омельченка ( с.Халаїдове), В.Рябцуна( с.Княжики), В. Подолянюка(Теолин), О.Цюпи (Панський Міст)   та   інших  і подякувати за важку, не завжди вдячну, зовні непомітну працю, за розуміння і підтримку у питаннях збереження та утримання об’єктів спільної власності територіальних громад району.

     Заслуговують особливої подяки за самовіддану працю  секретарі сільських рад  О.Завальна (Жовтнева с/р), Л.Грицай(Бачкуринська с/р), Л.Гук  (Дібрівськас/р), Л.Горбань (Івахнянська с/р), Н. Барилюк (Княжекриницька с/р),  Н.Завальнюк ( Попуднянська с/р), О.Данило (Сатанівська с/р), С.Горопацька (Долинківська с/р), І.Кравченко (Княжиківська с/р), О.Алакулієва (Леськівська с/р), Т.Соловіщук(Степівська с/р),  Г.Ящук(Лукашівська с/р), Н.Вітвітцька (Зюбриська с/р), Л.Домачук (Панськомостова с/р) та інші.

       З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання подальших успіхів  бухгалтери, землевпорядники, спеціалісти апаратів місцевих рад. До вас люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від вашого професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить задоволення потреб людей.

     Я переконаний, що діяльність органів місцевого самоврядування Монастирищини і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання нагальних проблем громади району, підвищення життєвого рівня населення.

     Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани, які значну частину свого життя присвятили роботі в радах. Їх творче ставлення до виконання своїх обов'язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм стали взірцем для багатьох послідовників.Ми дякуємо за це колишнім сільським головам Кошовому В.С., Кучеренку В.Ф., Стрембіцькій О.П.,Кузьменко Р.І., Бегерському М.М., Якубець П.В., Вовкотруб М.Ф.,  Шпаку М.П., Ялинчуку Г.А.,Франчук Г.П., Прудиус Т.І., Пясецькій В.П.,Кузьменко Л.С., Вихватнюк  Н.П., Гринчук С.П., Яцині Н.П.,Кобзару В.Л., Смілянцю П.С.,Пазюк С.В., Кравчук Г.Д.,Курію В.В.,Швидкому Б.І.,Гаврилюку А.І.,Пастухову А.С.,Скригонюку Г.А., Медик М.Й., Лисюку М.В.,Хінціцькій Г.Г., Редванському С.М., Хліманко Г.М., Горбатюк Н.В., Рибчинецькій К.І., Гринь Л.Д.,Біднячуку А.С., Гуку О.А., Передерію М.С., Бріту Л.Б., Шевчуку А.І., Журавель Л.С., Курій Т.П., колишнім головам районної ради  Левадському В.П., Бойку О.М., Нестеренку І.І.,  їх заступникам   Бевзюку П.А., Орендарчуку С.М., Пачесюку Т.Г., працівникам секретаріату  районної ради Дахно В.П., Стеблині Л.М., Бріт К.П., Бирку Г.Л.,Коломійцю М.М.,Янковому Ю.М., Радзивіл Н.В.

      І низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх працівників органів місцевого самоврядування, депутатів району,  які відійшли у вічність.

    У цей святковий день ми вшановуємо всіх, хто причетний  до місцевого самоврядування,  адже разом з вами робимо спільну справу — розбудовуємо  Монастирищенський  район і працюємо задля  добробуту його жителів.

    Ми виконуємо свою місію і така буденна праця можливо є непомітною, але за нею стоїть забезпечення діяльності  закладів освіти,  охорони здоров’я, культури,  безперебійної роботи дитячих садків, належного утримання  людей, які опинились у складних життєвих ситуаціях,  пільгових перевезень, підтримки служби з надзвичайних ситуацій, діяльності державних установ, громадських організацій,тощо. Це вимагає від органів  самоврядування та виконавчої влади на місцях значних зусиль та плідної співпраці. Впевнений, що єдиною командою ми зможемо вирішити всі ці питання.

        Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров'я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

          Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

                                                                  З повагою

                                                                  Голова районної ради  М.Орендарчук

 

Повернутись