Звернення

 

Звернення депутатів
Монастирищенської районної ради
 та громадськості Монастирищенського району
Черкаської області
до Верховної Ради України
 
 
   Депутатів Монастирищенської районної ради та громадськість  Монастирищенського району глибоко стурбували питання щодо проведення  реформ в Україні, частина яких стали неактуальними у зв’язку зі своєю неефективністю. Ми розуміємо необхідність проведення більшості реформ, але головною їх умовою має бути покращення якості наданих послуг населенню територіальних одиниць, приближення послуг до споживачів та недопущення  ліквідації сільських районів.
       Багато політиків і науковців в Україні стверджують, що сільське населення є генофондом української нації. Мабуть, варто цей генофонд берегти. Переконавшись на власній історії, знаємо, що після ліквідації району його центр перетворюється в зруйноване село. Навколо нього гинуть і інші населені пункти. Саме тому ми пропонуємо зупинити адміністративно – територіальну реформу в Україні та розпочатумедичну реформу у форматі, запропонованому попередньою владою, не витрачати даремно кошти на силовий метод реформування, а вивчити питання можливого ефективного використання наявної структури, оскільки досвід проведення аналогічних реформ на території України показав їх неефективність, що аргументує причину накладеного на них мораторію. Тим більше проведення реформ недоцільне в період політичної та економічної нестабільності в країні. Адже будь - яка реформа потребує додаткових витрат.
      Просимо розглянути нашу пропозицію і накласти заборону на проведення адміністративно – територіальної реформи  та розпочатої реформи медичної галузі в Україні.
 
 
                         Прийнято на 29-й сесії
                                                               Монастирищенської районної ради
                                                               рішення №29-5/VІ від 25 лютого 2014 року

 

Повернутись