Звіт голови районної ради затверджено на черговій сесії

 
 
   Сьогодні відбулося пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
     У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
     Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
      Перед затвердженням порядку денного депутати зняли з розгляду питання про передачу приміщення спортивного комплексу міській раді, так як сесія Монастирищенської міської ради не зверталася до Монастирищенської районної ради з відповідним проханням.
    Затвердивши порядок денний сесії у кількості 17 питань, депутати перейшли до їх розгляду.
   Головним питанням порядку денного був звіт голови районної ради за попередній рік діяльності. Після виступу голови районної ради Миколи Орендарчука, відповідей на запитання депутатів та проведення обговорення, депутати прийняли рішення про затвердження звіту.
  Далі сесія прийняла низку районних програм: комплексну програму фінансування та розвитку системи цивільного захисту району, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019-2023 роки, районну цільову програму «Призовна дільниця» на 2019-2020 роки та програму організації рятування людей на водних об’єктах Монастирищенського району на 2019-2023 роки. Крім того, депутати внесли зміни до складу постійних комісій районної ради, структури і чисельності виконавчого апарату районної ради. Далі депутати визначили орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями та прийняли звернення до жителів Монастирищенського району.
  У ході роботи депутати припинили діяльність Степівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів» Монастирищенської районної ради Черкаської області шляхом ліквідації та створили відповідну ліквідаційну комісію; затвердили Статут ТОВ «Мрія» та розглянули низку питань, пов’язаних із управлінням комунального майна.
      У ході сесії внесено зміни до районного бюджету до 2019 року, які зумовлені розподілом та перерозподілом додаткових цільових трансфертів з державного та обласного бюджетів, зокрема, за рахунок субвенції з обласного бюджету виділено кошти на суму 9 000 грн. на виконання обласної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників АТО, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час революції гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки, а також кошти на суму 404  472 грн. для надання субвенції Княжекриницькій сільській раді на здійснення природоохоронних заходів з утилізації засобів хімічного захисту.
   За рахунок змін, викликаних розподілом додаткових цільових трансфертів з місцевих бюджетів, виділено кошти на суму 7 000 грн. для проведення поточного ремонту та придбання матеріалів у Попуднянській амбулаторії.
  Кошти в сумі 481 485,72 грн. виділено для забезпечення співфінансування видатків по новій українській школі: їх передбачено використати для покращення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти району на ремонт шкільних автобусів, установку вузлів обліку газу Бачкуринського ЗЗСО І–ІІ ступенів та Аврамівської філії, повірку газових лічильників у закладах освіти району.
  Кошти у сумі 122 750,12 грн. вирішено використати для продовження реформування вторинної ланки медицини, зокрема, 100 000 грн. виділено на придбання матеріалів для проведення робіт зі створення локальної інтернет-мережі та 22 750,12 грн. – на оплату послуг з програмного забезпечення, метрології. Крім того, сесія районної ради виділила кошти у сумі 184 055,22 грн. на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.
     За рахунок вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.2019 для проведення тендерних процедур виділено кошти на суму 2 675 700 грн. на ліквідацію незабезпеченості по придбанню твердого палива для закладів загальної середньої освіти району.
      З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись